|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zevenbergen: Vermiste man weer terechtDe vermiste man J.E. uit Zevenbergen heeft zich vandaag weer gemeld bij zijn familie. Voor hem wordt op dit moment medische opvang geregeld. De man is aangetroffen in Breda. Zevenbergen: Inbraak in bedrijf en diefstal autoIn de nacht van dinsdag op woensdag 28 mei is ingebroken in een bedrijf aan de Touwslagerij te Zevenbergen. Door het inslaan van een ruit in een roldeur werd die geopend. Uit de garage werd een auto gestolen en een andere buiten klaargezet. De gewaarschuwde eigenaar en politie troffen de auto met draaiende motor aan. Later de nacht werd de gestolen auto aangetroffen op de Provinciale Weg te Wagenberg.
Zevenbergen: Landbouwtrekker tegen viaductOp maandagmorgen 26 mei jl. reed omstreeks 08.00 uur een 56-jarige bestuurder met zijn landbouwtrekker en daarachte een aanhangwagen tegen het viaduct op de Provinciale Weg te Zevenbergen. De bestuurder, woonachtig in Ophemert, reed vanuit Zevenbergen in de richting van Klundert. Op zijn aanhangwagen zat een opbouw met een afzuiginstallatie voor gras. Het gevolg was veel schade waarbij zelfs beton van het viaduct viel. Zevenbergen: Inwoner Zevenbergen vermist
Op maadag 26 mei jl. is door de familie van de 45-jarige J.E. wonende te Zevenbergen aangifte gedaan van vermissing.
De man heeft op vrijdag 23 mei jl. in verwarde toestand zijn huis verlaten en is vertrokken in zijn personen auto, merk Peugeot en voorzien van eht kenteken TF-68-SY.
De man had in een voice mail nog een groet ingesproken.
Dinsdagmorgen 27 mei heeft hij gebeld met een familielid, waarbij hij erg depressief klonk.
Niet duidelijk is van waar de man belde.
Zevenbergen: Vernieling tuinhekMaandag 26 mei is aangifte gedaan van vernieling tuinhek aan de Kreekkant te Zevenbergen. Dit hekje was vernield in de nacht van zaterdag op zondag. Het hekwerk stond aan de voorzijde van de woning en is omver en stuk getrapt.
Zevenbergen: Aanhouding op heterdaadWoensdagmiddag 21 mei is op de Akkerwindestraat te Zevenbergen een 38 jarige man uit Roosendaal aangehouden. Hij was bezig om uit een tuin een tweetal kratten bier weg te halen. Hij had honger en wilde met het geld wat deze kratten bij inlevering, op zou leveren, wat eten kopen. Na onderzoek is de man heengezonden.
Zevenbergen: Grote brand legt looierij platDe politie van het team Moerdijk werk met 5 agenten aan het onderzoek naar de uitslaande brand in een looierij aan de Industrieweg te Zevenbergen, op 17 mei jl. De politie vermoedt inmiddels dat er sprake is van brandstichting, dit gezien het feit dat er meerdere brandhaarden zijn ontdekt. Medewerkers van de Unit Forensisch Technisch Onderzoek van de politie Midden en West Brabant stellen een sporenonderzoek in. Rechercheurs van de politie Moerdijk zijn doende met een buurtonderzoek en het verhoren van getuigen.
Zevenbergen: Grote brand legt looierij platZaterdagavond 17 mei omstreeks 18.45 uur ontvingen de hulpdiensten meer dan honderd meldingen over een uitslaande brand in een looierij aan de Industrieweg. Het vuur sloeg in hoog tempo om zich heen en verwoeste in relatief korte tijd het bedrijf, dat uit twee verschillende loodsen bestond. Omstreeks 20.45 uur kon het sein brand meester worden gegeven. Er vielen geen gewonden. De brandweer kwam met twee pelotons (c.a 100 brandweerlieden) ter plaatse om het vuur te bestrijden. Zes eenheden waren afkomstig van de gemeente Moerdijk; korte tijd later arriveerde vier eenheden van de regionale brandweer vanuit Breda ter versterking. Sailliant detail was dat een crashtender van de Luchtmacht toevallig op de weg terug van een Open Dag over de Rijksweg passeerde, toen zij voertuigen van de plaatselijke brandweer zagen arriveren. Ze bedachten zich geen moment en volgde de auto's ter assistentie. De politie had grote moeite de in grote hoeveelheden toestromende ramptoeristen voldoende op afstand te kunnen houden, zodat enerzijds de hulpverleners hun werkzaamheden konden verrichten en anderzijds de bevolking geen gezondheidsrisico's liep. Een surveillance van de Koninklijke Marechausse, die juist passeerden zegden spontaan hun ondersteuning toe en assisteerden de politie bij het afzetten van het terrein. Eerder deze week had een projectontwikkelaar juist de eerste sloopwerkzaamheden aan de panden verricht, die zouden worden gevolgd door een grootscheepse renovatie van het pand. Er werden metingen verricht, die aantoonden dat er bij de brand geen stoffen zijn vrijgekomen in concentraties die schadelijk zouden kunnen zijn voor de gezondheid. In of aan het and was geen asbest aanwezig. De Unit Forensisch en Technisch Onderzoek zal, zodra de omstandigheden dit toelaten, een onderzoek instellen naar de oorzaak van de brand. Het terrein is door de eigenaar afgezet; de politie zal de komende dagen regelmatig de locatie in haar surveillance meenemen.
Zevenbergen: Aanrijding met licht gewondeWoensdagmorgen vond rond 09.00 uur een aanrijding plaats op de rotonde van Pastoor Kessellaan met de Doelstraat in Zevenbergen. Een 60 jarige autobestuurder uit Zevenbergen verleende geen voorrang aan een 17 jarige Zevenbergse bromfietser die al op de rotonde reed. Zowel de auto als de bromfiets werden vernield en de bestuurster van de bromfiets liep lichte verwonding aan haar hand op. Zij zou zich door de huisarts laten behandelen.
Zevenbergen: Diefstal vanaf bouwterreinHet afgelopen weekend is vanaf een bouwterrein aan de Doelstraat te Zevenbergen een grote hoeveelheid bouwmateriaal gestolen. Dit zijn aluminium langsdragers met een totale waarde van meer dan €10.000. Men is het bouwterrein opgekomen door het open breken van de geplaatste hekwerken. Zevenbergen: Kinderen gooien ruit inZondag tussen 17.00 en 18.00 uur, is er door een aantal kleine kinderen met een limonadefles een ruit ingegooid bij een woning aan de Doelstraat te Zevenbergen.
Langeweg: AanrijdingWoensdag 7 mei vond er een aanrijding plaats op de Hamseweg te Langeweg. Een 19-jarige bestuurder uit Zevenbergschen Hoek kwam uit de richting Langeweg. Doordat hij niet zoveel mogelijk rechts hield, ontstond tussen hem en de hem op dezelfde weg tegemoetkomende bestuurder, een 32-jargie man uit Langeweg, een aanrijding. De eerste bestuurder is voor nader onderzoek overgebracht naar het ziekenhuis.
Zevenbergschen Hoek: Ongeval in Zevenbergschen HoekIn de nacht van 3 op 4 mei om 01.00 uur stopte een naar later bleek in Rotterdam gestolen auto bij een benzinestation langs de A-16 in de buurt van Ridderkerk om te tanken. Toen de twee zonder te betalen wegreden, zette de politie (KLPD) de achtervolging in. De 22-jarige bestuurder weigerde te stoppen en reed met hoge snelheid bij de afrit Zevenbergschen Hoek de snelweg af. Vlak daarna botste hij op de Lapdijk tegen een boom. Brandweer, de regionale politie en GGD kwamen ter plaatse omdat de inzittende bekneld zaten. De beide inzittende raakten zwaargewond en zijn opgenomen in een ziekenhuis in Breda. Een Hulpofficier van de Bredase politie heeft zondagmiddag 4 mei de bestuurder, een 22-jarige Rotterdammer, in verzekering gesteld. De politie heeft bewaking ingesteld. De toestand van de bijrijder, een 28-jarige Rotterdammer, is zeer ernstig Zevenbergen: BrandDe brandweer van Zevenbergen heeft in de nacht van 3 op 4 mei een brand geblust op de van Strijenstraat. Omstreeks 05.25 uur werd gemeld dat een woning in brand zou staan. Ter plaatse bleek het te gaan om de schuur aan de voorzijde van de woning. Brandweer was de brand snel meester. De brand werd ontdekt door een buurtbewoner die brand rook en de bewoners waarschuwde. De oorzaak is nog onduidelijk. Zevenbergen: Autodiefstal leidt tot inbraakAan de Boterbloem te Zevenbergen werd in een woning ingebroken. Dat werd de nacht van vrijdag op zaterdag 3 mei om 4.30 uur ontdekt. Eerder die nacht werd in de binnenstad van Breda vanaf de Adriaan van Bergenstraat een auto gestolen waaroaan de huissleutels hingen. Er is in elk geval een mobiele telefoon gestolen. De auto, een Opel Kadet, werd zaterdagmiddag aangetroffen op de Middellaan in Breda. De stuurkolom van de auto was geforceerd.
Zevenbergen: Vernieling autoWoensdag 30 april is een personenauto die aan de Wijngaard in Zevenbergen stond vernield. Men had het rechter portier ruit ingegooid. Het is niet een van de auto's met de afgebroken antenne. Zevenbergen: Diefstal fiets(en)Woensdagavond 30 april werd bij het station van Zevenbergen een damesfiets, merk Cumberland, kleur grijs gestolen. De fiets was daar afgesloten neergezet en bij terugkomst verdwenen. De waarde van de fiets bedroeg ongeveeer €420. Zevenbergen: Verdachte aangehoudenIn de nacht van woensdag 30 april op 1 mei kon de politie aan de had van een duidelijk signalement op heterdaad een 30-jarige inwoner uit Zevenbergen aangehouden voor vernielingen van auto's. Verdachte vond het nodig om op weg naar huis van enkele auto's de antenne af te breken. Voor zover door de politie kon worden nagegaan zijn er ongeveer drie auto's vernield. Omvan van de schade is nog niet bekend. Zevenbergen: Openlijke geweldplegingDe politie reed woensdagavond 30 april met meerdere auto's naar de Zuidhaven in Zevenbergen omdat daar in een feesttent flink gevochten zou worden. Het bleek dat een inwoner van Klundert met een stuk ijzer zou zijn geslagen. Het slachtoffer liep een flinke bult op zijn hoofd op. De politie slet een onderzoek in naar de dader. Oorzaak of aanleiding voor de moeilijkheden is nog onduidelijk.
Politieberichten zijn afkomstig van politie Midden en West Brabant, district Breda, team Moerdijk
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||